VHV-kwalificaties voor onze jeugd

Afgelopen weekend kwamen onze jeugdploegen vanaf de J/M14 (met uitzondering van de M18) in het kader van de kwalificatietornooien voor de VHV-competities in hun reeks. Iedereen -behalve de J18- kon zich plaatsen voor deze prestigieuze competitie. Hieronder een korte samenvatting.

  • De M14 kwam op zaterdag in onze eigen Damburg in actie. Zij openden met een gelijkspel tegen Pelt (10-10), maar konden daarna hun resterende wedstrijden (6-11 tegen Izegem, 14-6 tegen Bilzen en 10-17 tegen Uilenspiegel) winnen en eindigden daarmee als eerste in hun groep.
  • Ook de J14 mocht op zaterdag aantreden. In Gent kwamen ze met het maximum van de punten terug huiswaarts. Tegen Heist-op-den-Berg (4-18), Buggenhout (5-13), Waasmunster (5-15), Bilzen (14-6) en Brasschaat (14-4) werd er telkens vlot gewonnen.
  • De M16 speelden op zondag ook in de eigen Damburg. Zij speelden 2x tegen elke tegenstander en konden ook een ongeslagen parcours afleggen. Tegen Hubo Handbal (9-7 en 9-10 winst), United West-L (3-11 en11-7 winst) en Dendermonde (13-9 en 6-13 winst) claimden zij verdiend de leidersplaats.
  • De J16 kwam in zaterdag in actie in Eksel. Met de nodige moeite konden zij ook hun tornooi ongeslagen afsluiten. Tegen thuisploeg Arena (14-10), Middelkerke (10-12) en Izegem (6-10) konden ze hun duels winnend afsluiten.
  • De J18 trokken op zaterdag naar Merksem. Pelt (3-14), Gent (19-3) en Merksem (5-12) waren een maatje te sterk. Tegen Aarschot werd er nipt gewonnen met 6-7 en tegen Heist-op-den-Berg bleef het met 8-8 onbeslist. Met 3 op 10 eindigen we gedeeld 4de en keerden we zonder kwalificatie terug huiswaarts.

We mogen van een geslaagd weekend spreken. 4 van de 5 ploegen mogen zich na Nieuwjaar meten met de beste ploegen van Vlaanderen. Alvast veel succes. Forza Bogget!