Contact

Hoofdbestuur

Pascal Derkoningen

Voorzitter
Belgium
+32486/96.79.66

Jan Evens

Secretaris
Belgium
+32475/55.67.24

Patrick Maas

Penningmeester
Belgium
+32479/28.06.56

Ingrid Habraken

Hoofdbestuur - Manager Heren
Belgium
+32473/21.07.15

Jan-Wolter Bobbink

Hoofdbestuur
Belgium
+32473/24.00.27

Bestuur handbal

René Werkx

Ere-voorzitter
Belgium
+32473/53.49.86

Hub Maes

T1 J18 en Grote-Brogel - Sportief Jeugdcoördinator
Belgium
+32496/76.44.80

Helen Geurts

T1 JM6-JM8-JM10 en Beek - Administratief Jeugdcoördinatrice
Belgium
+31630/48.45.32

Patrick Theuwissen

Promotieverantwoordelijke - Ploegafgevaardigde M14
Belgium

Lydia Geelen

Ploegafgevaardigde J18
Belgium
+32477/44.48.80

Tony Sledz

Ploegafgevaardigde J18
Belgium

Carla Heynickx

Ploegafgevaardigde J16
Belgium
+32477/83.48.85

Angelo Eerlings

Ploegafgevaardigde J16
Belgium
+32476/83.97.53

Diane Palmans

Ploegafgevaardigde JM14
Belgium
+32477/79.39.42

Ivan Vaes

Ploegafgevaardigde JM12
Belgium
+32474/52.33.46

Carlo Tielen

Ploegafgevaardigde JM8-JM10
Belgium
+32476/69.03.45

Magda Penders

Ploegafgevaardigde Dames
Belgium

Mieke Zimmermann

Ploegafgevaardigde Dames
Belgium

Jasper Billen

Ploegafgevaardigde Regio Heren
Belgium
0497/82.51.65

Veerle Van Erum

Ploegafgevaardigde Regio Dames
Belgium

Geert Houben

SR-coördinator
Belgium
+32496/30.73.22

John Schrooten

T2 J18 - Begeleider JeugdSR - Website
Belgium
+32494/72.68.21

Johan Vrolix

Public Relations - Verzekering
Belgium
+32498/10.97.96

Jan Van Eijgen

Website - PR
Belgium

Trainers

Bart Lenders

T1 Heren
Belgium
+32476/87.71.43

Szymon Dobrzynski

T2 Heren
Belgium

Ruud Hanssen

Keepertrainer Heren
Netherlands

Mathijs Woolderink

T1 Dames
Netherlands
+31649/94.38.02

Raymond Beaujean

T2 Dames
Netherlands

Hub Maes

T1 J18 en Grote-Brogel - Sportief Jeugdcoördinator
Belgium
+32496/76.44.80

John Schrooten

T2 J18 - Begeleider JeugdSR - Website
Belgium
+32494/72.68.21

Robrecht Douven

T1 J16
Belgium
+32498/14.24.40

Sofie Geutjens

T1 M16
Belgium
+32472/59.31.69

Ils De Win

T1 J14 - Sportief Jeugdcoördinatrice
Belgium
+32477/68.57.45

Laura Couckuyt

T1 M14
Belgium
+32476/44.61.47

Lieke Doeswijk

Trainster JM12
Belgium
+32494/36.33.25

Helen Geurts

T1 JM6-JM8-JM10 en Beek - Administratief Jeugdcoördinatrice
Belgium
+31630/48.45.32

Daniëlle Martens

Trainster JM8 - JM10
Belgium
+32468/23.39.20

Laura Heyninckx

T2 JM6-JM8-JM10
Belgium
+32493/74.86.95

Marco van Knippenberg

T3 Dames - Keepertrainer
Netherlands

Siebe Leeters

Assistent-trainer J16
Belgium
+32470/67.92.27

Gitte Maes

T1 M12
Belgium
+32492/03.40.04

Femke Leurs

T2 M16
Belgium
+32485/39.37.11