Oefenwedstrijd Bocholt (BEL) - Kielce (POL) - donderdag 22-08-2019

Bocholt speelt op donderdag 22 augustus om 20u30 een oefenwedstrijd thuis tegen de 1ste ploeg van Kielce.
Deze profploeg won de Champions League van het Hongaarse Veszprém in 2016 en heeft vorig jaar opnieuw de Final 4 van de Champions League gespeeld. Kielce verloor toen de kleine finale met 40-35 tegen Barcelona. Het afgelopen seizoen pakte Kielce ook nog de dubbel met de Poolse bekerwinst en het landskampioenschap.

Het is dus een ongelooflijke eer voor onze spelers en onze club dat Kielce tegen Achilles Bocholt op een doordeweekse donderdag een oefenwedstrijd komt spelen. Nog nooit heeft Bocholt tegen zo'n sterke ploeg gespeeld.

Echt een aanrader voor iedere handbalfan! Inkom is gratis, en iedereen is welkom! Tot donderdag 22/8!